Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Головна » 2011 » Листопад » 22 » Острожани вже на другому місці
09:50
Острожани вже на другому місці

Триває чемпіонат Острозького району з футболу. Минулої неділі ФК «Острог» грав у гостях із командою села Грем’яче. Переважаючи суперника у всіх компонентах гри, острожани заслужено перемогли, що дозволило обійти в турнірній таблиці хорівську команду.

З перших хвилин матчу острозька команда ринулася в атаку. І все ж переважаючу територіальну та ігрову перевагу втілити у голи наші гравці не могли до 20 хвилини гри. Тоді з глибини поля м’яч було точно адресовано в штрафну площадку Віктору Ковалю. З ним некоректно повівся один із захисників сільської команди, і суддя призначив 11-метровий штрафний удар. Його реалізував Ігор Тодоренко.

Далі гра точилася за переваги острожан, але далася взнаки давня «хвороба» – не впевнено і не точно грали наші футболісти на завершальній стадії атаки. Крім того, дуже надійно грав у рамці воріт голкіпер господарів Володимир Герчук, який кілька разів рятував свою команду від, здавалось вже, неминучого взяття воріт. На останніх хвилинах першої половини матчу рукою зіграв у своїй штрафній площадці захисник острозької команди, за що було призначено пенальті. Міській команді неабияк пощастило – після сильного удару м’яч потрапив у штангу, що врятувало її від гола.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Острожани атакували, мали багато моментів відзначитись, але збільшити перевагу не могли. Десь за 20 хвилин до закінчення гри відмінно зіграв Олег Петрук. Отримавши точну передачу з правого флангу атаки від Віктора Коваля, він на швидкості обіграв захисників, прокинувши повз них кулястого, стрімко увірвався у штрафну площадку і поточно пробив у ближній кут воріт. У цій ситуації голкіпер був безсилий врятувати свою команду від гола. Острожани ще мали кілька реальних можливостей збільшити перевагу, але рахунок так і залишився незмінним – 2:0. Ця перемога дозволила острожанам обійти хорівську команду, яка в гостях у Мощаниці поступилася з рахунком 0:1. Вельбівненські футболісти впевнено переграли розвазьку команду – 5:1. Таким чином, турнірна таблиця після 9 туру набула такого вигляду:

7.    ФК «Грем’яче»              8    1    0    7    10 – 28    3

У другій лізі СК «Академія» вдома переграла милятинську команду з рахунком 3:0. Оскільки головний суперник за перше місце зазнав поразки у цьому турі від верхівської команди 2:4, то вузівська команда ще більше укріпилася на першій сходинці турнірної таблиці і впевнено крокує до переходу у першу лігу.

У неділю, 4 вересня, ФК «Острог» гратиме у Хорові з місцевою командою.

Переглядів: 615 | Додав: sdfy | Рейтинг: 0.0/0