Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Головна » 2012 » Травень » 23 » Визначились школярі-чемпіони
05:42
Визначились школярі-чемпіони
Відразу дві спортивні події відбулися днями у місті. Змагання між шкільними волейбольними командами та із атлетичного кросу проходили у залік обласної спартакіади школярів Рівненщини 2012 р. Сформовані за їх підсумками команди представлятимуть наше місто на обласних змаганнях, які відбудуться найближчим часом.

У турнірі шкільних волейбольних команд серед дівчат перемогли представниці Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Серед юнаків чемпіоном міста стала команда КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Рівненської облради». На основі цих команд буде сформована збірна нашого міста, яка боротиметься 4 квітня у зональному турнірі за вихід у фінальну частину спартакіади.

На стадіоні Національного університету «Острозька академія» 23 березня відбулися змагання із легкоатлетичного кросу у залік спартакіади школярів Рівненщини. У бігу на 500 метрів серед дівчат перемогла Ірина Фесенко, 1000 м – Аліна Ющук (обидві ЗОШ №1), 2000 м – Наталія Галюк (НВК). У хлопців дистанцію 1000 метрів швидше за всіх здолав Андрій Фесенко (ЗОШ №1), 2000 м – Андрій Жовнерук, 3000 м – Сергій Капральчук (обидва – військовий ліцей). 7 квітня збірна команда нашого міста у Клевані візьме участь в обласних змаганнях із цього виду спорту. Побажаємо острожанам там вдалих виступів!