Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Головна » 2011 » Листопад » 19 » Дві нагороди ветерана
13:58
Дві нагороди ветерана
Минулої неділі, 18 вересня, у смт Млинів відбулися спортивні змагання за програмою обласних сільських спортивних ігор Рівненщини «Урожай 2011». В них взяли участь представники усіх районів області. В складі команди Острозького району виступав ветеран спортивного руху Петро Білюк, який повернуся звідти аж із двома нагородами.

Петро Миколайович розповів, що після урочистого відкриття змагань, вручення короваю гостям, привітань районного та обласного керівництва почалися змагання. Вони відбувались у вікових групах з легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, міні-футболу, естафети «Спортивна сім’я».

Петро Білюк брав участь у змаганнях із легкої атлетики. Серед тих, хто метав гранату у віковій групі 60 і старші, він завоював перше місце, а у штовханні ядра фінішував третім. Здобуті Петром Миколайовичем залікові очки дозволили команді Острозького району посісти високе 7 місце у командному заліку.

Голова Рівненського обласного ФСТ «Колос» Анатолій Соляр нагородив переможців та призерів грамотами товариства та медалями, а голова Млинівської райради Василь Харков вручив переможцям подарунки.

– Я з великим задоволенням взяв участь у цих змаганнях, – розповідає чемпіон «Урожаю-2011» Петро Білюк. – Радію з того, що зумів перемогти, зустрівся з багатьма колегами, які ще працюють чи перебувають на пенсії. Буду готуватись до наступних подібних змагань, може знову вдасться перемогти…
Переглядів: 660 | Додав: sdfy | Рейтинг: 0.0/0