Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Головна » 2011 » Листопад » 16 » Острожанки грали у вищій лізі
23:27
Острожанки грали у вищій лізі
З  29 вересня до 1 жовтня в Острозі проходили змагання в рамках Кубку України (вища ліга) з софтболу серед жінок. Участь у турнірі брали участь команди з Луганська, Донецька, Сімферополя, Кіровограда, Рівного, Острога.

Під час офіційного відкриття змагань учасників привітав начальник відділу фізичної культури і спорту Рівненської ОДА Володимир Гуділін, перший заступник міського голови Віталій Ундір, почесний гість та меценат із США Чад Літл.

Змагання проходили у два етапи. Команди, які за підсумками чемпіонату України посіли 1-3 місця, грали між собою у групі А, а в другій групі боролися між собою суперники, які задовольнилися 4-7 місцями. «Острозька академія» мала шанс вийти в півфінал, але поступилися кіровоградському «Колосу». Тож їм довелося грати лише за 5 місце із «Донеччанкою». У дуже запеклій боротьбі острожанки поступилися із різницею у два м’ячі, хоча у першій грі в групі острожани перемогли.

За підсумками змагань перше місце виборола луганська команда «Ніка», друге – посіла кіровоградська «КНТУ», а третє – «Західний вогонь» із Рівного. Цікаво, що за рівнянок грали двоє учнів Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Анастасія Кулініч та Марина Ковальчук, які туди потрапили як члени збірної Рівненської області. Під час ігор у нашій команді «Острозька академія» найкраще показала себе граючий тренер Оксана Чорномаз, яка з жовтня працює в Острозькій ДЮСШ і працюватиме із секцією софтболу та бейсболу, та майстер спорту України Анна Фурманюк.
Переглядів: 915 | Додав: sdfy | Рейтинг: 0.0/0