Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Головна » 2012 » Березень » 11 » «Тигри» і «Пантери» найсильніші
13:24
«Тигри» і «Пантери» найсильніші
Минулої суботи та неділі в спортзалі Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» відбулися ігри в рамках першості міста зі стрітболу серед школярів. За підсумками гострої і безкомпромісної боротьби визначилися переможці і призери. Вони отримали відповідні нагороди, а ті, що поступилися – стимул до ще більшої праці на тренуваннях.

У молодшій віковій групі (2000 р.н і молодші) було заявлено 5 команд. Вони між собою грали за круговою системою. Про гостроту боротьби може сказати те, що переможець і призери здобули однакову кількість підсумкових очок – 7. І лише додаткові підрахунки вивели «Тигрів» на перше місце – у них найбільше закинутих у корзину м’ячів і найкраща різниця очок, ніж у суперників. На другому місці фінішувала команда «Буйволи», а третіми – «Беркут». Призери здобули по три перемоги і в одній грі зазнали гіркоти поразки. Причому, переможець поступився з мінімальним рахунком бронзовому призеру 13:16. Срібний призер програв чемпіону (14:20), а бронзовий – срібному (10:16). Інші дві команди боролися лише за 4 місце. З мінімальним рахунком 14:12 перемогли «Кажани» «Пульсар», завдяки чому і фінішували на вищому місці.

У старшій віковій групі боролися за перемогу 4 команди. І тут була гостра боротьба на кожній ділянці майданчика. Лише «Пантери» не програли жодної гри із трьох. Дуже хиткими були шальки терезів у матчі зі срібним призером – «Нокією», де чемпіон зумів перемогти з рахунком 34:33. Бронзовий призер – «Лейкерс» поступився як переможцеві першості (36:41), так і срібному призеру (37:42), але натомість зумів виграти у «Тигрів», чим і забезпечив собі місце на умовному п’єдесталі пошани.

Дипломи та торти командам, грамоти та медалі учасникам першості вручив головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Андрій Добровольський (старша вікова група), начальник цього відділу Ірина Волянюк – молодшим та суддя змагань, тренер Острозької ДЮСШ Олег Камінський.
Переглядів: 615 | Додав: sdfy | Рейтинг: 0.0/0